přejít na obsah stránky
Naše poslání

Někdo chtěl hrát a někdo tvořit, někdo organizoval a někdo se snažil vyniknout, ale všichni jsme měli čekat, až zazvoní.

Sešli jsme se, abychom pomohli přinést na střední školu trochu toho, co nám v ní občas chybělo. Dobré hry, soutěže dostupné všem, akce pro celou školu a prostor zkusit takové věci organizovat pro ostatní.

Věříme, že střední škola není žádná čekárna na ten zábavnější život po posledním zazvonění.


Prezentiáda získala 2. místo na České ceně za PR

pIšQworky 2013

Již šestý ročník soutěže v logické hře piškvorky zavítal na střední a základní školy. Soutěž v logické hře piškvorky je určená pro studenty středních škol, ale také pro hráče z osmých a devátých tříd základních škol. Křížky a kolečka si letos užijí i studenti na Slovensku. XO jsou všude. Buď XO!

„Nejen, že piškvorky každý zná, každý si je také může zahrát. Stačí k tomu jen tužka a papír. Soutěž pIšQworky má v České republice již pětiletou tradici, každoročně přináší studentům možnost utkat se v této hře týmově a tříbit mysl ve skvělé atmosféře. Organizátoři se navíc stále snaží soutěž vylepšit k ještě větší spokojenosti hráčů i škol. Že jsou naše snahy úspěšné, dokládá rok od roku rostoucí počet zapojených škol i týmů. Jako účastník dvou ročníků pIšQworek a poté i organizátor proto účast každému vřele doporučuji. Buďte XO s námi!"

Petr Kopřiva, koordinátor projektu

Více informací na stránkách www.pisqworky.cz a www.pisqworky.sk