přejít na obsah stránky
Naše poslání

Někdo chtěl hrát a někdo tvořit, někdo organizoval a někdo se snažil vyniknout, ale všichni jsme měli čekat, až zazvoní.

Sešli jsme se, abychom pomohli přinést na střední školu trochu toho, co nám v ní občas chybělo. Dobré hry, soutěže dostupné všem, akce pro celou školu a prostor zkusit takové věci organizovat pro ostatní.

Věříme, že střední škola není žádná čekárna na ten zábavnější život po posledním zazvonění.


Prezentiáda získala 2. místo na České ceně za PR

Prezentiáda 2013

Čtvrtý ročník soutěže v prezentačních dovednostech již odstartoval. Tříčlenné týmy mohou bojovat o prestiž na poli prezentace, soutěžit o hodnotné ceny a o postup na finále ve Vysoké škole ekonomie a managementu, sídle spolupořadatele soutěže.

Z každé školy se mohou přihlásit až tři týmy soutěžících s prezentací, která nově může mít až 10 MB, aby změřily síly nad jedním ze soutěžních témat „Dokonalý učitel“ nebo „Jak bych chtěl/a být ve škole hodnocen/a“. Jeden z týmů, které se umístí v krajském kole na druhém místě, se může dostat na finále s Divokou kartou VŠEM. Soutěžící se během soutěže naučí sebevědomějšímu vystupování, práci s PowerPointem a týmové spolupráci. Odměnou jim bude feedback odborné poroty, hodnotné ceny a školení prezentačních dovedností.