přejít na obsah stránky
Naše poslání

Někdo chtěl hrát a někdo tvořit, někdo organizoval a někdo se snažil vyniknout, ale všichni jsme měli čekat, až zazvoní.

Sešli jsme se, abychom pomohli přinést na střední školu trochu toho, co nám v ní občas chybělo. Dobré hry, soutěže dostupné všem, akce pro celou školu a prostor zkusit takové věci organizovat pro ostatní.

Věříme, že střední škola není žádná čekárna na ten zábavnější život po posledním zazvonění.


Prezentiáda získala 2. místo na České ceně za PR

Hledáme

Prezentiáda 2014 – zástupce vedoucí PR a marketingu

Hledáme studenta/ku VŠ na pozici zástupce vedoucí oddělení PR a marketingu pro projekt Prezentiáda 2014. Náplní práce je marketingová část kampaně (analýza dosahu, hledání nových marketingových a komunikačních prostředků, podílení se na realizaci kampaně a dílčí úkony spojené s PR projektu). Požadujeme komunikační schopnosti, organizační dovednosti, kreativitu, aktivní přístup, samostatnost, výbornou znalost ČJ, znalost mediálního a marketingového prostředí, předchozí zkušenosti nebo studium v oboru výhodou.

Nabízíme možnost získání nových zkušeností a dovedností, flexibilní pracovní dobu (práce probíhá formou home office), možnost kariérního postupu v týmu na dalších projektech.

Životopis a motivační dopis (v rozsahu jedné normostrany) zasílejte do 10. 11. na e-mail srutova(zavináč)scg(tečka)cz. Do předmětu mailu, prosím, uveďte název pozice, o kterou se ucházíte, a své jméno a příjmení. Případné dotazy směřujte na stejný e-mail či na telefonní číslo 776 199 210. Výběrové řízení bude probíhat dvoukolově – zájemci dostanou k vypracování konkrétní úkol, na jehož základě vybereme uchazeče na osobní pohovor, který se po vzájemné dohodě uskuteční na přelomu měsíců listopad/prosinec.

Zaujala vás myšlenka Student Cyber Games?

Máte pocit, že byste jakkoliv mohli přispět k jejímu zlepšení, máte nové nápady nebo jen prostě chcete být u toho a aktivně se podílet na projektu? Tak právě vás hledáme!

V případě zájmu: Krátký motivační dopis, svůj profil se základními údaji o sobě a fotkou posílejte na adresu info(zavináč)scg(tečka)cz.