přejít na obsah stránky
Naše poslání

Někdo chtěl hrát a někdo tvořit, někdo organizoval a někdo se snažil vyniknout, ale všichni jsme měli čekat, až zazvoní.

Sešli jsme se, abychom pomohli přinést na střední školu trochu toho, co nám v ní občas chybělo. Dobré hry, soutěže dostupné všem, akce pro celou školu a prostor zkusit takové věci organizovat pro ostatní.

Věříme, že střední škola není žádná čekárna na ten zábavnější život po posledním zazvonění.


Prezentiáda získala 2. místo na České ceně za PR

Generálním partnerem letošních pIšQworek je Masarykova univerzita

{ 1. 9. 2011 v 09:00 }

Masarykova univerzita podporuje pIšQworky dlouhodobě. Nyní ale spolupráce mezi Student Cyber Games (SCG) a druhou největší vysokou školou v Česku přersotla v generální partnerství pro ročník 2011. SCG tím naplňuje své poselství „hra školou“. Masarykova univerzita bude mít možnost oslovit aktivní a inteligentní středoškoláky.

Prezentiáda druhá na České ceně za PR

{ 10. 5. 2011 v 20:00 }

Občanské sdružení Student Cyber Games poprvé dostalo významné uznání od odborné komunity. Získalo totiž se svým Projektem Prezentiáda skvělé druhé místo v soutěži Česká cena za PR v kategorii „Veřejný sektor“. A to v tvrdé konkurenci velkých reklamních agentur.

Ne-ko-kok-tej. Prezentiáduj! Přihlaste své prezentace do soutěže

{ 7. 2. 2011 v 09:00 }

 

"Nenervuj... Nečmárej... Nekoktej... Prezentiáduj!" Takto jednoduše se dá vyjádřit základní myšlenka celorepublikového mistrovství v prezentačních dovednostech pro střední školy. Studenti se díky ní naučí dobrému slovnímu přednesu, sebevědomému vystupování a práci s PowerPointem. Hlásit se mohou do půlky března. Ve hře jsou ceny a dárky za čtvrt milionu.

 

Vyndej si ho na lavici a pozvi spolužačku - pIšQworky jsou tu potřetí

{ 29. 9. 2010 v 20:00 }

Máte odvahu vytasit ho na lavici a pozvat k tomu třeba i spolužačku z přední lavice? A nebojíte se zkřížit pera před paní učitelkou? Tak si ty čtverečkované papíry vyndejte! Třetí ročník mistrovství v piškvorkách je tady.

Prezentiáda: nová soutěž, která se v mnohém podobá pIšQworkům

{ 16. 3. 2010 v 09:00 }

Nekoktat, netrémovat a udělat prezentaci na úrovni - to by se měli naučit středoškoláci, kteří se přihlásí do Prezentiády, nové soutěže občanského sdružení Student Cyber Games, která doplňuje již zavedené pIšQworky.

1 2 starší zprávy