přejít na obsah stránky
Naše poslání

Někdo chtěl hrát a někdo tvořit, někdo organizoval a někdo se snažil vyniknout, ale všichni jsme měli čekat, až zazvoní.

Sešli jsme se, abychom pomohli přinést na střední školu trochu toho, co nám v ní občas chybělo. Dobré hry, soutěže dostupné všem, akce pro celou školu a prostor zkusit takové věci organizovat pro ostatní.

Věříme, že střední škola není žádná čekárna na ten zábavnější život po posledním zazvonění.


Prezentiáda získala 2. místo na České ceně za PR

Prezentiáda zná své vítěze

Adéla Šrutová, 27. 4. 2014 v 20:08

Letošní ročník Prezentiády překonal ty předchozí hned v několika ohledech - rekordní účast soutěžících z České republiky, rekordní počet účastníků ze Slovenska, dva soutěžní slovenské týmy na finále nebo dvoudenní finále, ze kterého si všichni odnesli soustu zážitků a zkušeností. 

Letošní ročník znamenal pro pořadatele obrosvký úspěch co do počtu přihlášených týmů - poprvé v historii Prezentiády byla překonána laťka dvou stovek přihlášenýc týmů, což znamená více než šest stovek soutěžících v celé České republice a na Slovensku.

I letos si soutěžící odnesli mimo hodnotných cen (mobilní telefony, tablety, knihy, adrenalinový den a spoustu dalších), ale především důležité zkušenosti s prezentováním své práce velkému publiku a také odborné porotě. Letos nově si také účastníci soutěže vyzkoušeli práci pod tlakem, neboť finále získalo podobu dvoudenní události. Soutěžící po příjezdu na Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity obdrželi propozice včetně finálových témat, takže na práci na finálové prezentaci měli přibližně 12 hodin. Večer své dílo odevzdali organizátorům a hned další den od rána postupně všech šestnáct soutěžních týmů prezentovalo své nápady aule plné posluchačů.