přejít na obsah stránky
Naše poslání

Někdo chtěl hrát a někdo tvořit, někdo organizoval a někdo se snažil vyniknout, ale všichni jsme měli čekat, až zazvoní.

Sešli jsme se, abychom pomohli přinést na střední školu trochu toho, co nám v ní občas chybělo. Dobré hry, soutěže dostupné všem, akce pro celou školu a prostor zkusit takové věci organizovat pro ostatní.

Věříme, že střední škola není žádná čekárna na ten zábavnější život po posledním zazvonění.


Prezentiáda získala 2. místo na České ceně za PR

Generálním partnerem letošních pIšQworek je Masarykova univerzita

Pavel Šíma, 1. 9. 2011 v 09:00

Masarykova univerzita podporuje pIšQworky dlouhodobě. Nyní ale spolupráce mezi Student Cyber Games (SCG) a druhou největší vysokou školou v Česku přersotla v generální partnerství pro ročník 2011. SCG tím naplňuje své poselství „hra školou“. Masarykova univerzita bude mít možnost oslovit aktivní a inteligentní středoškoláky.

 

 

Logo masarykovy univerzity

„Jsme velice rádi, že se nám podařilo uzavřít partnerství s Masarykovou univerzitou hned z několika důvodů. Posláním soutěží pořádaných Student Cyber Games je propojení vzdělání a zábavy. Masarykova Univerzita je druhou největší vzdělávací institucí v celé republice a ve svých výukových programech uplatňuje moderní metody vzdělávání. Na Masarykově Univerzitě také v současnosti studuje většina členů Student Cyber Games a věříme tomu, že i mnozí z řad piškvorkářů se v budoucích letech stanou studenty této prestižní univerzity.“ uvedl vedoucí PR a marketingu SCG Pavel Šíma.

Spolupráci si nepochvaluje pouze SCG. „Myšlenka „hra školou“ se Masarykově univerzitě velmi líbí. Již několik let je MU partnerem soutěže a v letošním roce tato spolupráce vygradovala v generální partnerství – chceme tím vyjádřit podporu všem talentům, kteří pracují na svém rozvoji. Díky hraní pIšQworků se mohou bavit a rozvíjet zároveň,“ říká manažer marketingu Masarykovy univerzity, Michal Vičar. „ A samozřejmě mnoho bývalých účastníků a současných organizátorů soutěže na Masarykově univerzitě studuje, což jen potvrzuje fakt, že se získané znalosti a dovednosti mohou soutěžícím v budoucnu hodit. A nemyslím tím právě kroužkování a křížkování odpovědí v testech během studia,“ dodává.

Soutěž se bude konat na podzim tohoto roku. Celorepublikové finále se uskuteční v prosinci.