přejít na obsah stránky
Naše poslání

Někdo chtěl hrát a někdo tvořit, někdo organizoval a někdo se snažil vyniknout, ale všichni jsme měli čekat, až zazvoní.

Sešli jsme se, abychom pomohli přinést na střední školu trochu toho, co nám v ní občas chybělo. Dobré hry, soutěže dostupné všem, akce pro celou školu a prostor zkusit takové věci organizovat pro ostatní.

Věříme, že střední škola není žádná čekárna na ten zábavnější život po posledním zazvonění.


Prezentiáda získala 2. místo na České ceně za PR

SCG má za sebou nejúspěšnější rok v historii

Pavel Šíma, 29. 12. 2011 v 16:10

Největší úšast na soutěžích v historii, profesní ocenění na České ceně za PR, partnerství se dvěma vysokými školami. Občanské sdružení má za sebou nejlepší rok ve své historii a chystá se na další, ve kterém své aktivity ještě rozšíří.

"Letošních pIšQworek se zúčastnilo rekordních 22 000 hráčů. Dobře si vedl i druhý ročník Prezentiády. Obě naše soutěže jsme provázali generálním partnerstvím s vysokými školami - Masarykovou univerzitou v případě pIšQworek a Vysokou školou ekonomie a managementu u Prezentiády. Společně to dokazuje, že naše vzdělávací poselství "hra školou" má smysl a je stále více pozitivně vnímáno. Druhé místo na České ceně za PR zase potvrdilo, že svou práci děláme profesionálně. Ročník 2011nemohl být lepší," zhodnotil uplynulý rok předseda občanského sdružení Student Cyber Games Richard Malovič.

SCG ale rozhodně nehodlá usnout na vavřínech. Plány pro rok 2012 kromě tradičních dvou soutěží obsahují i úplně nové aktivity, které na střední školu přinesou ještě více hravosti a ještě více netradičních forem vzdělávání. Podrobnosti budou postupně zveřejněny na webových stránkách www.scg.cz.