přejít na obsah stránky
Naše poslání

Někdo chtěl hrát a někdo tvořit, někdo organizoval a někdo se snažil vyniknout, ale všichni jsme měli čekat, až zazvoní.

Sešli jsme se, abychom pomohli přinést na střední školu trochu toho, co nám v ní občas chybělo. Dobré hry, soutěže dostupné všem, akce pro celou školu a prostor zkusit takové věci organizovat pro ostatní.

Věříme, že střední škola není žádná čekárna na ten zábavnější život po posledním zazvonění.


Prezentiáda získala 2. místo na České ceně za PR

„Ukazuješ se rád/a? Prezentiáda!“ Třetí ročník soutěže se vrací

Adéla Šrutová, 27. 2. 2012 v 09:00

 

Mistrovství ČR středních škol v prezentačních dovednostech – Prezentiáda 2012 je třetím ročníkem soutěže, která se snaží hravou formou naučit středoškoláky prezentačním dovednostem a sebevědomému vystupování. Přihlas se do Prezentiády a ukaž ostatním, jak se má prezentovat!

 

 

Skvělá atmosféra, spousta nových přátel a možnost zlepšit své schopnosti Prezentiáda je soutěž v prezentování pro tříčlenné týmy středoškoláků. Jejich úkolem je udělat (do 6. 4. 2012) prezentaci na téma "Můj nový předmět" a doprovodit ji desetiminutovým slovním komentářem. Každá škola smí nominovat do soutěže tři týmy.Odborná porota hodnotí slovní projev, vizuální kvalitu, týmovou spolupráci, nápaditost zpracování a pohotovost reakcí. Klání se uskuteční ve všech čtrnácti krajích. Finále se bude konat v sídle Vysoké školy ekonomie a managementu v Praze.

Bez pedagogů by to nešlo

Ucelené vystupování a schopnost přesně formulovat svá stanoviska, to jsou hlavní přínosy pro soutěžící Prezentiády. Naší motivací je ve studentech podpořit zdravé sebevědomí, odvahu a jejich vzájemnou spolupráci. Sami vidíme, po absolvování vysokých škol a začlenění se na trhu práce, jak jsou tyto schopnosti v dnešní době důležité. Proto děkujeme všem pedagogům, kteří pomáhají nám i svým studentům a podporují je v soutěži Prezentiáda.

Prezentuj své nápady a probojuj se až do finále!

Stačí (1) najít učitele, který vás přihlásí, (2) sestavit tříčlenný tým a (3) vymyslet prezentaci na výše zmíněné téma. Nakonec vás učitel přihlásí na webu Prezentiády a vy směle pokračujete soutěžit o postup do krajského kola. Na ty nejlepší čeká hromada cen: Rok školného na VŠEM zdarma, výlet do superkanceláře Microsoftu, školení v prezentačních dovednostech od odborníků, kamera, tiskárny, projektor, monitory, knížky. Ani to všechno nepoberete.

Zjistěte, jak se přihlásit.  

www.prezentiada.cz