přejít na obsah stránky
Naše poslání

Někdo chtěl hrát a někdo tvořit, někdo organizoval a někdo se snažil vyniknout, ale všichni jsme měli čekat, až zazvoní.

Sešli jsme se, abychom pomohli přinést na střední školu trochu toho, co nám v ní občas chybělo. Dobré hry, soutěže dostupné všem, akce pro celou školu a prostor zkusit takové věci organizovat pro ostatní.

Věříme, že střední škola není žádná čekárna na ten zábavnější život po posledním zazvonění.


Prezentiáda získala 2. místo na České ceně za PR

Jubileiní pátý ročník pIšQworek klepe na dveře

Adéla Šrutová, 17. 9. 2012 v 12:00

 

Je to tu zas! pIšQworky – hra, zábava, noví kámoši, možná také nové známosti a samozřejmě taky trocha namáhání mozku při piškvorkách. Vyměňte nudný den v lavici za super dopoledne s pIšQworkama, tak jak to udělalo 23 000 studenů minulý rok. Nemažte se s tím a přidejte se k nim.

 

 

Minulý rok si pIšQworky zahrálo neuvěřitelných 23 000 studentů ze 444 škol. „Bylo to úžasné, pozorovat studenty jak hrají piškvorky a baví se při tom. Ještě dnes se dozvídáme jaká nová přátelství a dokonce i lásky se zrodily na pIšQworkách. Minulý rok to bylo hotové pIšQworkové šílenství,“těší se Petr Soukeník, koordinátor projektu, a dodává: „Letos věříme, že to bude ještě větší!“

 pIšQworky jsou pro všechny studenty středních škol, studenty nižších gymnázií a nově i pro osmáky a deváťáky. Stačí se jen domluvit se čtyřmi kamarády, vybrat kapitána a přihlásit se na webu pIšQworek. Soutěžící nemusí být ani ze stejné třídy.

Vyhrát může kdokoliv bez ohledu na věk či pohlaví. „Nikdy nezapomenu na první ročník, když jsme ještě jako kvartáni vešli do třídy na zahájení a všichni na nás koukali, jací jsme prcci a nakonec pocit, že malé děti postoupily do krajského kola,“ vzpomíná loňská finalistka Pavlína Brdková.

www.pisqworky.cz